www.GarwoDach.pl

Bootstrap Slider

  Wizyta przewodniczącego Senatu Malezji

Marszałek Senatu Stanisław Karczewski 20 września 2016 r. spotkał się z przewodniczącym Senatu Królestwa Malezji Dato' Sri Sa Vigneswaranem i delegacją. Politycy rozmawiali o współpracy parlamentarnej polsko-malezyjskiej i stosunkach dwustronnych. Malezyjscy senatorowie przebywają w Polsce na zaproszenie marszałka Karczewskiego. Przewodniczący malezyjskiego Senatu wyraził zado . . .
(32810/28)  
Więcej
  Otwarcie wystawy „Aktorzy, lalki i gra cieni. Teatr w Chinach i Japonii” w Muzeum Teatralnym

16 września 2016 roku w Muzeum Teatralnym odbyło się otwarcie wystawy „Aktorzy, lalki i gra cieni. Teatr w Chinach i Japonii”, w którym uczestniczył ambasador Shigeo Matsutomi wraz z małżonką. W uroczystości udział wzięło ponad 300 osób, w tym reżyser Andrzej Wajda, Dyrektor Teatru Wielkiego - Opery Narodowej pan Waldemar Dąbrowski, Dyrektor Muzeum Teatralnego pani Monika . . .
(32811/28)  
Więcej
  Projekt SMART LIVING: Forum Ciepłowników Polskich

W dniach 12-13 września 2016 roku w Międzyzdrojach odbywa się 20. Forum Ciepłowników Polskich, w którym bierze udział 9 duńskich firm z sektora ciepłowniczego. Forum jest największym wydarzeniem sektora ciepłowniczego w Polsce, a w obecnej jubileuszowej edycji bierze udział ponad 550 osób. Duńskie stanowisko podczas forum otworzył Birger Lauersen, dyrektor ds. międzynarodowy . . .
(32812/28)  
Więcej
  Polsko-kolumbijski projekt dyplomacji sportowej

9 września 2016 r. dyrektor Departamentu Ameryki Grzegorz Kozłowski spotkał się z grupą uczniów kolumbijskich, beneficjentów projektu dyplomacji sportowej, zorganizowanego przez MSZ obu państw. Partnerem projektu jest klub AZS AWF w Warszawie. W spotkaniu uczestniczyli także ambasador Kolumbii Victoria González Ariza oraz prezes AZS AWF Maciej Hartfil. Celem programu dyplomacji sp . . .
(32813/28)  
Więcej
  Spotkanie ministra Witolda Waszczykowskiego z ambasadorem Republiki Serbii

Minister Witold Waszczykowski przyjął w czwartek ambasadora Republiki Serbii w Polsce Radojko Bogojevicia. Rozmowa poświęcona była dwustronnej współpracy politycznej, gospodarczej i w obszarze bezpieczeństwa. W trakcie spotkania rozmawiano również o współpracy Serbii z Unią Europejską. Szef polskiej dyplomacji podziękował za zaproszenie do Belgradu i zapowiedział swoją wiz . . .
(32814/26)  
Więcej
  Wizyta ambasadora Matsutomi w Muzeum Łazienki Królewskie

14 września 2016 roku ambasador Matsutomi złożył wizytę w Muzeum Łazienki Królewskie. Podczas zwiedzania parku wspólnie z dyrektorem muzeum panem Tadeuszem Zielniewiczem, zapoznał się z jego historią i charakterystycznymi miejscami. Łazienki Królewskie są oddalone tylko kilka minut piechotą od Ambasady Japonii i są jednym z najważniejszych parków w historii Polski. Mie . . .
(32815/26)
Więcej
  Wizyta Ambasadora RFN w Instytucie Pamięci Narodowej

Ambasador Republiki Federalnej Niemiec w Polsce Rolf Nikel złożył 14 września 2016 roku wizytę prezesowi IPN Jarosławowi Szarkowi. ¬- Wiem, co się tu wydarzyło w czasie wojny i jaka odpowiedzialność spoczywa na Niemcach – stwierdził dyplomata. Prezes Jarosław Szarek podziękował ambasadorowi – w imieniu wielu Polaków – za wsparcie, jakie w czasie stanu wojennego trafia . . .
(32816/26)  
Więcej
Start
1
2
3
4
KoniecPrzetłumacz Stronę


PATRONATY
Honorowe i
Medialne


Biuletyn
dyplomatyczny
Wpisz swój adres e-mail by dokonać subskrypcji
 © 2016     Odwiedziny:1222125