Bootstrap Slider

  Spotkanie z czeską społecznością w Warszawie

Premier Bohuslav Sobotka wraz z ministrami czeskiego rządu, którzy w dniu 8 kwietnia 2016 roku uczestniczyli w czwartych czesko-polskich międzyrządowych konsultacjach w Warszawie, spotkali się w Ambasadzie Republiki Czeskiej z czeską społecznością - z przedstawicielami Stowarzyszenia Czechów w Polsce z Zelowa oraz z przedstawicielami warszawskiego stowarzyszenia Fundacja Czeska Sz . . .
(33035/02)  
Więcej
  Projekt SMART LIVING: Warsztaty w Olsztynie

7 kwietnia 2016 roku odbyły się w Olsztynie warsztaty pt. „Budowa gospodarki niskoemisyjnej w gminach – potencjał oszczędności energii w budynkach oraz wykorzystania odnawialnych źródeł energii”. W gronie polskich i duńskich ekspertów oraz kilkudziesięciu osób reprezentujących lokalne instytucje i gminy, dyskutowano m.in. o planach energetycznych, źródłach finansowania . . .
(33036/02)  
Więcej
  Ambasador Rumunii z wizytą u wojewody

Ovidiu Dranga, ambasador nadzwyczajny i pełnomocny Rumunii w Rzeczypospolitej Polskiej spotkał się z wojewodą lubelskim profesorem Przemysławem Czarnkiem. - To nie była tylko wizyta czysto kurtuazyjna, ale 40 minut rzeczowej konkretnej rozmowy, wymiany poglądów, w tym po pierwsze na temat rzeczywistości, która nas otacza, poglądów na sprawy polityczne, w tym na politykę zagra . . .
(33037/29)  
Więcej
  Spotkanie Ambasadora ze studentami UW

Ambasador Pierre Buhler wygłosił 6 kwietnia 2016 roku na Uniwersytecie Warszawskim przed audytorium liczącym około sześćdziesięciu słuchaczy prelekcję nt. rozwoju stosunków polsko-francuskich, ze szczególnym uwzględnieniem okresu od przystąpienia Polski do Unii Europejskiej a także wyzwań stojących obecnie przed Europą w zakresie jej bezpieczeństwa. . . .
(33038/29)  
Więcej
  Obchody rocznicy powstania Państwa Izrael

5 kwietnia 2016 r. Wojciech Jankowiak, Wicemarszałek Województwa Wielopolskiego oraz Marzena Wodzińska Członek Zarządu Województwa wzięli udział w uroczystościach z okazji 68. rocznicy powstania Państwa Izrael. Program uroczystości składał się ze spotkania z Anną Azari, Ambasador Nadzwyczajną i Pełnomocną Izraela w Polsce w siedzibie Gminy Żydowskiej w Poznaniu oraz z pok . . .
(33039/29)  
Więcej
  Wizyta Ambasadora Białorusi

W dniach 4-5 kwietnia 2016 roku w Lubuskiem gościła delegacja z Białorusi, której przewodniczył Ambasador Republiki Białoruś Aleksandr Averyanov. Pierwszy dzień wizyty naszych gości poświęcony był spotkaniom z władzami rządowymi i samorządowymi regionu. Podczas drugiego, delegacja Republiki Białoruś na zaproszenie naszej Izby wzięła udział w spotkaniach z władzami ZIPH . . .
(33040/29)  
Więcej
  Wizyta ambasador Izraela

Wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann spotkał się dziś z ambasador Izraela Anną Azari, która gości w Poznaniu. Głównym tematem spotkania była wymiana doświadczeń związanych z bezpieczeństwem. Ambasador zwróciła uwagę na zbliżające się ważne wydarzenia, które będą miały miejsce w Wielkopolsce, czyli 1050. rocznicę chrztu Polski i uroczystości z okazji 60. rocznicy . . .
(33041/29)  
Więcej
Start
1
2
3
4
KoniecPrzetłumacz Stronę


PATRONATY
Honorowe i
Medialne


Biuletyn
dyplomatyczny
Wpisz swój adres e-mail by dokonać subskrypcji
 © 2015     Odwiedziny:276426