Bootstrap Slider

  Poznajemy nowe możliwości współpracy z Angolą

6 czerwca 2017 roku w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu odbyło się spotkanie pt.: „Rynek angolski – możliwości eksportowe i inwestycyjne dla przedsiębiorców z Województwa Wielkopolskiego”. W spotkaniu uczestniczyli Maciej Sytek, Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego, Walter Cassul, Radca Wydziału Ekonomiczno-Handlowego Ambasad . . .
(32295/27)  
Więcej
  Spotkania biznesowe w Ambasadzie Francji w ramach akcji „Excellence française”

W dniach 5 i 6 czerwca 2017 roku wspólnie z bankami BPI (Banque Publique d’Investissement) i Crédit Agricole, dział Agrotec agencji Business France gościł w Ambasadzie Francji dziesięć przedsiębiorstw produkujących maszyny rolnicze i dodatki paszowe dla zwierząt. . . .
(32296/27)  
Więcej
  100. rocznica utworzenia Błękitnej Armii przez gen. Hallera

W niedzielę 4 czerwca 2017 roku przedstawiciele Ambasady Francji wzięli udział w uroczystościach z okazji 100 rocznicy powstania Armii Hallera. . . .
(32297/22)  
Więcej
  Płk Ray Wojcik rozmawiał z uczniami o dziedzictwie gen. Tadeusza Kościuszki

Na spotkaniu z uczniami Gimnazjum im. Marii Konopnickiej w Legionowie, które odbyło się 2 czerwca 2017 roku, płk Ray Wojcik przedstawił zasługi i dokonania gen. Tadeusza Kościuszki, bohatera Polski i Ameryki. W spotkaniu wzięło udział ponad 200 uczniów z wymienionego gimnazjum oraz dwóch warszawskich liceów: Hoffmanowej i Władysława IV . Organizatorami spotkania byli Adam i . . .
(32298/22)  
Więcej
  Ambasador Szwecji z wizytą w Wielkopolsce

8 czerwca 2017 r. w Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu Wojciech Jankowiak, Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego spotkał się z Ingą Eriksson Fogh, Ambasador Królestwa Szwecji w Polsce. Dla Pani Ambasador była to pierwsza okazja do rozmów z przedstawicielami władz Województwa Wielkopolskiego o rozwoju współpracy polsko-szwedzkiej. Kontakty gospodarcze z tym skandynawskim kr . . .
(32299/20)  
Więcej
  Ambasador Czarnogóry w Polsce, Ljiljana Tošković odwiedziła Opole

Ambasador Czarnogóry w Polsce była gościem wicewojewody opolskiego Violetty Porowskiej. Podczas rozmów poruszano tematy bałkańskiego kraju i stosunków dyplomatycznych z Polską oraz Unią Europejską. Ambasador Ljiljana Tošković informowała, że w ubiegłym roku do Czarnogóry przyjechało 60 tysięcy Polaków, a w odwrotnym kierunku podróżowało 5 tysięcy turystów. Jej zdanie . . .
(32300/20)  
Więcej
  Trzecie Polsko-Francuskie Forum Nauki i Innowacji

Ambasador Francji w Polsce Pierre Lévy zainaugurował 6 czerwca 2017 r. w Pałacu Staszica w Warszawie trzecie Polsko-Francuskie Forum Nauki i Innowacji w towarzystwie Aleksandra Bobko, polskiego wiceministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, i Jean-Pierre Bourguignon, prezesa Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC). . . .
(32301/20)  
Więcej
Start
1
2
3
4
KoniecPrzetłumacz Stronę
PATRONATY
Honorowe i
Medialne


Biuletyn
dyplomatyczny
Wpisz swój adres e-mail by dokonać subskrypcji
 © 2017     Odwiedziny:8239544