z Witamy w E-Ambasada

Bootstrap Slider

  Duńska Konfederacja Pracodawców z wizytą w Warszawie

Naszą ambasadę odwiedziła 06.04.2017 roku delegacja Duńskiej Konfederacji Pracodawców (DanskArbejdsgiverforeningwww.da.dk). DA przyjechała do Warszawy, by lepiej poznać polski rynek pracy i spotkać się ze swoimi partnerami w Polsce. . . .
(32434/22)  
Więcej
  Kurtuazyjna wizyta ambasadora Bośni i Hercegowiny

Ambasador Bośni i Hercegowiny Dusko Kovacević złożył kurtuazyjną wizytę wojewodzie podkarpackiemu Ewie Leniart. W spotkaniu udział wziął również marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl. Podczas spotkania, które odbyło się 6 kwietnia 2017 roku w siedzibie Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie rozmawiano m.in. o specyfice regionu, jak również o wz . . .
(32435/22)  
Więcej
  Marszałek Senatu z ambasadorem Tunezji o współpracy i zwalczaniu terroryzmu.

Ambasador Republiki Tunezyjskiej w Polsce Sghaier Fatnassi 4 kwietnia 2017 r. został przyjęty w Senacie przez marszałka Stanisława Karczewskiego. Ambasador rozpoczyna misję w naszym kraju. Rozmawiano o roli Senatu w polskim systemie parlamentarnym, o współpracy politycznej i gospodarczej między obu krajami, a także o zwalczaniu terroryzmu. Marszałek poinformował ambasadora o funk . . .
(32436/22)  
Więcej
  Wykład Ambasadora w Kolegium Europejskim w Natolinie

Ambasador Francji w Polsce Pierre Lévy wygłosił 4 kwietnia 2017 roku wykład dla studentów Kolegium Europejskiego w Natolinie o przyszłości Unii Europejskiej. Kolegium Europejskie w Natolinie rozpoczęło swą działalność w 1992 roku, w okresie transformacji demokratycznej krajów byłego bloku sowieckiego, w perspektywie zbliżenia z Unią Europejską. Jest to drugi kampus Kolegiu . . .
(32437/22)  
Więcej
  Ambasada wystawia sztukę Stalowe Magnolie Roberta Harlinga

W ramach obchodów Miesiąca Historii Kobiet Ambasada USA w Warszawie zaprezentowała dwukrotnie w dn. 29 marca 2017 roku sceniczne czytanie sztuki Stalowe Magnolie Roberta Harlinga. W prezentacji oryginalnej angielskiej wersji tekstu na scenie Teatru Polskiego im. Arnolda Szyfmana wzięły udział polskie i amerykańskie pracownice ambasady. Niektóre z pań występowały wcześniej na de . . .
(32438/22)  
Więcej
  Spotkanie uczniów naszego liceum z Panią Anne Cawthorn, Przedstawicielką Ambasady Nowej Zelandii

W dniu 30 marca 2017 roku gościliśmy w naszym liceum Zastępcę Szefa Misji z Ambasady Nowej Zelandii Panią Anne Cawthorn oraz Pracownika Ambasady Panią Agnieszkę Wilkoś. Dzięki tej wizycie uczniowie klasy 3c poszerzyli wiedzę na temat Nowej Zelandii, obejrzeli prezentacje multimedialną, mieli też możliwość sprawdzenia umiejętności językowych - zadawania pytań w języku ang . . .
(32439/22)  
Więcej
  Polsko-Południowoafrykańskie Forum Biznesu

29 marca 2017 roku Krajowa Izba Gospodarcza zorganizowała Polsko-Południowoafrykańskie forum biznesowe. Delegacja złożona z przedsiębiorców z prowincji KwaZulu-Natal przybyła pod przewodnictwem Pana Zamo Gwali – Dyrektora Generalnego tamtejszej agencji zajmującej się promocją handlu (TIKZN – Trade & Investment Kwazulu-Natal). Krajowa Izba Gospodarcza dołożyła wszelkich sta . . .
(32440/22)  
Więcej
Start
1
2
3
4
KoniecPrzetłumacz Stronę
PATRONATY
Honorowe i
Medialne


Biuletyn
dyplomatyczny
Wpisz swój adres e-mail by dokonać subskrypcji
 © 2017     Odwiedziny:3910609