Wydarzenia Przydatne Linki Kontakt
Pożegnanie Ambasadora ZEA i Dyrektora Departamentu Afryki i Bliskiego Wschodu

W poniedziałek 10 sierpnia 2020 Korpus Ambasadorów Arabskich zorganizował pożegnanie dla JE Abdulrahima Al-Awadhi, Ambasadora Zjednoczonych Emiratów Arabskich, który opuszcza Polskę oraz dla Pana Przemysława Bobaka, Dyrektora Departamentu Afryki i Bliskiego Wschodu Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP, który został mianowany Ambasadorem RP w Addis Ababie.

Podniesienie flagi Palestyny oraz czarną flagę żałoby w 72 rocznicę Nakby

W 72. rocznicę Nakby i jej okropnych wydarzeń, które zmieniły rzeczywistość Narodu Palestyńskiego, kadra Ambasady Państwa Palestyny w Polsce, z udziałem kilku członków społeczności palestyńskiej, podniosła flagę Palestyny oraz czarną flagę żałoby, aby wyrazić nasz gniew i smutek z powodu naszej ciągłej Nakby i izraelskiej okupacji, która konfiskuje naszą ziemię i mienie.

Hafty z Palestyny - wykład Alaa Jadallah

W sobotę, 14 września 2019 roku, o godz. 17.00, zapraszamy na wykład pt. "Hafty z Palestyny", który wygłosi Alaa Jadallah, zastępcy Ambasadora Palestyny. Wykład w ramach programu Festiwal Haftów Azjatyckich i towarzyszy wystawie "HandMadeinChina. Batiki i hafty mniejszości etnicznych południowych Chin, z kolekcji Li Lei".