Oferta reklamowa

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty !


Portal e-ambasada.pl jest jedyną platformą wymiany informacji o środowisku Ambasad w Polsce oraz informacji o reprezentowanych krajach. Publikowane są tu informacje dotyczące szeroko rozumianej aktywności przedstawicieli Placówek Dyplomatycznych oraz informacje edukacyjno – promocyjne o państwach w formacie interaktywnych zakładek tematycznych opisujących wybrane dziedziny wiedzy.


Dodatkowo podstrony serwisu zawierają narzędzia dzięki, którym możliwe jest promowanie podmiotów, instytucji (marki ojczyste) oraz regionów i miejscowości w prezentowanych krajach


Całość składa się na wizytówki promujące o walorach kulturowo – narodowych w zakresie różnych dziedzin gospodarki, dla których wartością dodaną jest prezentacja multimedialna promująca wybraną dziedzinę.   


Odbiorcami tych informacji są Placówki Dyplomatyczne w Polsce i na świecie, a za ich pośrednictwem instytucje nadzorujące ich działalność w danym Państwie oraz instytucje administracji publicznej rządowej i samorządowej, uczelnie i instytucje oświatowe, izby gospodarcze i inne instytucje otoczenia biznesu w Polsce i zagranicą, podmioty gospodarcze różnych branż (np. turystycznej), a także wszyscy Ci którzy  interesujący się danym zagadnieniem.


Swoją działalność prowadzimy wykorzystując nowoczesne rozwiązania informatyczne, dzięki którym serwis jest wysoko pozycjonowany i tym samym dobrze rozpoznawalny.


Ponadto zespół serwis www.e-ambasada.pl redaguje i promuje wybrane treści  wykorzystując rozbudowywana bazę mailową poprzez publikatory jakimi są:

 

 • biuletyn wydarzeń dyplomatycznego – dedykowany instytucjom administracyjnym, instytucjom biznesowym i innym;
 • edukacyjny biuletyn dyplomatyczny – dedykowany placówkom oświatowym i edukacyjnym,
 • dyplomatyczny biuletyn promujący – poprzez który Placówki dyplomatyczne mogą promować treści publikowane na podstronach serwisu.- dedykowany przedsiębiorcom  polskim i zagranicznym, izbom gospodarczym o ośrodkom otoczenia biznesu w Polsce i zagranicą.
 • i inne   


Wysyłka Biuletynu docelowo będzie wykonywana w cyklach tygodniowych i aktualnie obejmuje zasięgiem ponad 74000 indeksów.


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty reklamowej dzięki której zyskują Państwo dostęp do efektywnego i wymiernego klienta oraz poprzez jego otoczenie do nowych rynków rozwoju.


Korzyści:

 • prezentacja oferty współpracy w krajach reprezentowanych przez Placówki  Dyplomatyczne;
 • prezentacja oferty obcokrajowcom stale lub czasowo przebywającym na terenie  Polski oraz planujących przyjazd do Polski;
 • prezentacja oferty współpracy z instytucjom wsparcia biznesu i eksportu za granicą;
 • prezentacja oferty współpracy samorządom wszystkich szczebli administracji rządowej i samorządowej w Polsce;
 • prezentacja oferty współpracy polskim instytucjom i ośrodkom edukacyjnym;
 • prezentacja oferty współpracy izbom handlowym i gospodarczym w Polsce i zagranicą;
 • i inne.


Kanały, które wykorzystujemy:

 • Kampania Adwords
 • Kampania facebook ads
 • Content marketing prowadzony będzie na takich serwisach jak:                       a) facebook b) twitter c) Instagram
 • Pozycjonowanie strony
 • E-mail marketing,


Biuletyn Dyplomatyczny to doskonała forma promocji własnego regionu, firmy lub organizacji.


Logo firmy w dziale Polecamy

Jeśli posiadają Państwo własną stronę www to doskonałą formą promocji Państwa firmy / instytucji będzie proponowany przez nas „Link sponsorowany ”. Link w formie logo Państwa firmy, umieszczony zostanie na stronie głównej naszego portalu, użytkownik po kliknięciu go, zostanie przekierowany bezpośrednio na Państwa stronę internetową.


Informacje techniczne

Na jednej powierzchni reklamowej mogą być wyświetlane jednocześnie banery dwóch różnych firm. Wszystkie podane ceny są cenami netto i należy podwyższyć je o obowiązujący podatek VAT.


Zamawianie reklam

W sprawie reklam na portalu prosimy kontaktować się poprzez przesłanie do redakcji e-maila na adres kontakt@e-ambasada.pl


OFERTA PROMOCYJNO - REKLAMOWA
REGULAMIN REKLAMY
FORMULARZ ZAMÓWIENIA

Treść reklam
Redakcja www.e-ambasada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam umieszczonych na portalu, jednocześnie zastrzega sobie prawo do odmowy lub wstrzymania reklam jeżeli ich treść jest niezgodna z prawem lub według redakcji jest obraźliwa.