Oferta reklamowa

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty !

Portal e-ambasada.pl jest jedyną platformą wymiany informacji o środowisku Ambasad w Polsce oraz ich otoczeniu. Korzystają z niego placówki dyplomatyczne, urzędy administracji rządowej i samorządowej w Polsce jak również odnotowujemy także rosnącą ilość odwiedzin z całego świata, której aktywność należy łączyć z dyplomatycznym kanałami przekazu informacji.

Informacje zawarte na stronie portalu e-ambasada.pl wpisują się w wiele dziedzin działalności. Odbiorcami tych informacji mogą być różne segmenty działalności począwszy od uczelni, organizacji branżowych (n.p. turystycznych) i społecznych, struktur administracyjnych wszystkich szczebli, sektora gospodarczego (biznesu), a także zwykłych ludzi interesujących się danym zagadnieniem w Polsce oraz z zagranicą. Google.pl, z którego korzysta ponad 80 proc. polskich internautów, po wpisaniu hasła „e-ambasada” pozycjonuje serwis e-ambasada.pl na pierwszym miejscu.

Reklama w internecie zdominowała branżę reklamowa, w której pod względem popularności, ustępuje jedynie telewizji, gdzie wykupienie spotów jest jednak wciąż bardzo drogie.

2/3 polskich internautów rozmawia ze znajomymi w sieci o markach. Prawie połowa znalazła w Internecie treści, które zmieniły ich zdanie o określonej marce. **

Prawie 45% młodych użytkowników sieci doświadczyło online zdarzenia, które wpłynęło na zmianę ich stosunku do danej marki na lepsze lub gorsze. **

Codziennie portal średnio odnotowuje blisko 1000 odsłon*, z czego średnio 52% stanowią unikalni odwiedzający. Tendencja ta jest cały czas rosnąca.

* źródło statystyk Google Analytics

** źródło Digital Young / wirtualnemedia.pl

Logo firmy w dziale Polecamy

Jeśli posiadają Państwo własną stronę www to doskonałą formą promocji Państwa firmy / instytucji będzie proponowany przez nas „Link sponsorowany ”. Link w formie logo Państwa firmy, umieszczony zostanie na stronie głównej naszego portalu, użytkownik po kliknięciu go, zostanie przekierowany bezpośrednio na Państwa stronę internetową.

Informacje techniczne

Na jednej powierzchni reklamowej mogą być wyświetlane jednocześnie banery dwóch różnych firm. Wszystkie podane ceny są cenami netto i należy podwyższyć je o obowiązujący podatek VAT.

Zamawianie reklam

W sprawie reklam na portalu prosimy kontaktować się poprzez przesłanie do redakcji e-maila na adres kontakt@e-ambasada.pl

OFERTA PROMOCYJNO - REKLAMOWA
REGULAMIN REKLAMY
FORMULARZ ZAMÓWIENIA

Treść reklam

Redakcja www.e-ambasada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam umieszczonych na portalu, jednocześnie zastrzega sobie prawo do odmowy lub wstrzymania reklam jeżeli ich treść jest niezgodna z prawem lub według redakcji jest obraźliwa.